• .

Dňa: 28.júna 2022 Kde? Areál školy (altánok) Kedy? 16.00 hod.

Ďakujeme za Vaše občerstvenie!

• .

Milé mamičky, staré mamy a babičky, milí oteckovia, starkí, starí otcovia, dedkovia!

Srdečne Vás pozývame na stretnutie s nami, s Vašimi deťmi, vnúčatami, ktoré sa uskutoční v piatok, 20. mája 2022 o 17.00 hod. v areáli našej školičky. Veľmi sa na Vás tešíme, spevom, tancom, slovom spoločne Deň rodiny oslávime. Vaše deti a ich pani učiteľky.

• Projekt " SPOLU MÚDREJŠÍ III "

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlásilo výzvu na program doučovania „Spolu múdrejší 3", do ktorej sme sa prihlásili a tešíme sa, že sme boli úspešní. Cieľom výzvy je podporiť základné školy, ktoré budú prostredníctvom kvalitného a dostupného doučovania svojich žiakov vytvárať podmienky na zlepšovanie ich vedomostí a zručností v hodinách mimo vyučovania. Už dnes sa naši žiaci doučovania zúčastnili, a tak sme nabehli na skvalitnenie vedomostí. Doučovanie bude prebiehať každý týždeň a trvať bude do konca školského roka.

• VIANOCE 2021

Želáme Vám veľa krásnych chvíľ prežitých v príjemnej atmosfére Vianoc,

v novom roku veľa radostných dní, mnoho chuti do práce a pevné zdravie.

Zároveň ďakujeme za doterajšiu spoluprácu.

Vaši žiaci a pani učiteľky ZŠ Hrubý Šúr

• Zvonenia